Przewiń

Piły tarczowe w Gdańsku

pilyPiły tarczowe służą do wykonywania cięć poprzecznych, wzdłużnych, formatowania, nacinania, rowkowania oraz cięcia pod kątem. Mogą być wykorzystywane do obróbki drewna litego twardego i miękkiego, klejonego oraz materiałów drewnopochodnych, a także tworzyw sztucznych i stopów aluminium, mają ostrza wykonane z wlutowanych nakładek z HM (węglików spiekanych).

Tarcze są projektowane w taki sposób, by możliwe było uzyskanie optymalnej wydajności połączonej z najwyższą jakością powstających podczas ich pracy krawędzi. Korpusy tarcz są uzyskiwane w specjalnym procesie obróbki cieplnej stali, którego parametry są odpowiednio dobrane do warunków, w jakich będzie pracowało narzędzie, co ma na celu zapewnienie stabilnego funkcjonowania tarczy w każdych okolicznościach. Piły przeznaczone do różnych zadań różnią się od siebie rodzajem węglika spiekanego stosowanego przy ich wytwarzaniu, ponieważ jego ścieralność, udarność, twardość i stopień korozji międzykrystalicznej jest dopasowany do rodzaju materiału, który będzie obrabiany przy użyciu tarczy.

Prowadzimy sprzedaż pił tarczowych na terenie Gdańska, oferujemy także możliwość ich wysyłki – więcej w zakładce Sprzedaż.

Piły taśmowe

>> więcej