Przewiń

Elektronarzędzia Festool – perfekcyjna jakość i zdumiewająca trwałość

Praca z drewnem – niezależnie od tego czy chodzi o stolarstwo, ciesielstwo czy prace remontowe – wymaga specjalistycznego sprzętu najwyższej jakości. Elektronarzędzia Festool dają pewność bezawaryjnego, szybkiego i precyzyjnego działania – marka jest dobrze znana profesjonalistom. Wszystkie produkty firmy Festool są projektowane z myślą o dążeniu do perfekcyjnej jakości i trwałości. Stosowane rozwiązania są poddawane długotrwałym i wymagającym testom laboratoryjnym. Dzięki temu firma może poszczycić się tym, że jej produkty są używane przez klientów przez okres nawet 30 lat wytężonej, codziennej pracy. Świadczy to o tym, że wszystkie podzespoły są idealnie dopracowane.

Nowoczesne rozwiązania przedłużające trwałość i zwiększające komfort pracy

Niektóre elektronarzędzia Festool, w tym modele przenośne zasilane akumulatorowo, są wyposażone w bezszczotkowe silniki typu EC-TEC. Charakteryzują się one tym, że nie wymagają okresowej konserwacji. Dzięki zastosowanej elektronice parametry pracy są na bieżąco monitorowane. W razie bardzo dużego wzrostu temperatury czy utrzymującej się zbyt długo maksymalnej prędkości obrotowej układ elektroniczny redukuje napięcie. W efekcie automatycznie zwalnia tempo pracy, chroniąc podzespoły przed zniszczeniem. Firma ma także w ofercie rewolucyjne systemy Centrotec i FastFix, służące szybkiemu mocowaniu osprzętu i dające możliwość zamontowania dodatkowych nasadek.

Szeroki wybór – urządzenia do każdego zastosowania

Wszystkie czynności, które trzeba wykonać podczas pracy z drewnem, znajdują swoje odzwierciedlenie w ofercie firmy. Elektronarzędzia Festool to linie produktów przeznaczone do wiercenia, wkręcania, cięcia, frezowania, naklejania obrzeży, strugania, szlifowania, szczotkowania, polerowania i olejowania. W asortymencie naszej hurtowni w Gdańsku dostępne są także systemy odsysania pyłu oraz, rzecz jasna, cała rodzina przenośnych urządzeń akumulatorowych. Są wśród nich funkcjonalne wiertarko-wkrętarki (także udarowe), młotkowiertarki, wyrzynarki, szlifierki oscylacyjne oraz zagłębiarki wyposażone w piły tarczowe. Do wszystkich produktów można kupić niezbędny osprzęt ułatwiający pracę – m.in. systemy prowadnic, Systainery czyli skrzynki narzędziowo-transportowe oraz stoły narzędziowe.

Gwarancja satysfakcji dzięki dekadom doświadczeń

Firma Festool ma ogromne doświadczenie w projektowaniu i produkcji urządzeń do pracy z drewnem. Elektronarzędzia Festool powstają od przeszło 90 lat, a wśród modeli wypuszczonych na rynek w tym okresie wiele zyskało status legendarnych. Tak było choćby w przypadku stworzonej w 1930 roku ręcznej pilarki tarczowej, wyprodukowanej w 1938 roku szlifierki tarczowej z odsysaniem pyłu czy szlifierki oscylacyjnej RTE z 1951 roku.

Elektronarzędzia Festool są objęte aż 36-miesięczną gwarancją producenta, która obejmuje całkowity koszt naprawy, części zamiennych oraz odbioru i zwrotu uszkodzonego urządzenia za pośrednictwem firmy kurierskiej. Gwarancja ta obejmuje także akumulatory w urządzeniach przenośnych. Oprócz tego firma Festool oferuje 36-miesięczną ochronę zakupionego sprzętu przed kradzieżą. W razie utraty urządzenia wystarczy opłacić udział własny na poziomie kilkuset złotych i można otrzymać zupełnie nowy sprzęt. Festool gwarantuje także, że części zamienne do każdego zakupionego urządzenia będą dostępne przez okres przynajmniej 10 lat.

Festool

festool

>> więcej

Zapraszamy do naszego e-sklepu sklepdana.pl